Dėmesio! Klastotė!

Paskutiniu metu Interneto tinkle atsirado keletas panašių puslapių su pavadinimu Galvanol (.eu, .org, .com, ir pan.), kuriuose siūloma kontrafaktinė produkcija. Puslapių pavadinimai ir panašus dizainas, o taip pat šalto cinkavimo mišinio «GALVANOL®» pasiūla klaidina vartotojus.

KAIP GALIMA ATPAŽINTI SUKLASTOTĄ «GALVANOL®» MIŠINĮ?

Pirma, «GALVANOL®» bei «ГАЛЬВАНОЛ®» — yra sertifikuoti prekiniai ženklai, kurie priklauso “ООО «НПЦАЗ»”.

Antra, mūsų kompanija sukūrė Technines sąlygas, gavo katalogo puslapį, kuris yra įtrauktas į nacionalinį registrą „Rostest-Maskva“. Techninėms sąlygoms buvo gauta Eksperto nuomonė.

Trečia, mūsų produkcijai gautas atitikties sertifikatas. Jūs galite susipažinti su šiais ir kitais dokumentais mūsų puslapio atitinkmose skiltyse.

Kreipkite dėmesį į išorinius požymius: ant originalios produkcijos talpos (nuotrauka pateikta žemiau) visada yra pateikta informacija, kurioje yra nurodytas gamintojas, jo kontaktai, TS numeris, vartojimo būdai, atsargumo priemonės. Ant viršutinio dangtelio visada yra atspausdintas serijos numeris ir pagaminimo data. Mišinys «GALVANOL®» 40 kg talpose visada parduodamas juoduose kibiruose su litografija (kontrafaktinė produkcija teikiama mėlynuose 38 kg neto masės konteinieriuose su popierinėmis etikėtėmis arba visai be jų!). «GALVANOL®» 10 kg talpos visada yra išleidžiamos baltuose kibiruose su baltu dangčiu. «GALVANOL®» aerozolių balionėliai bei 2 kg talpos visada išleidžiamos su metalizuota etikete „kaip litografija“. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kas yra rašoma sąskaitose-faktūrose ir gabenimo dokumentuose. Bet koks užrašas juose, išskyrus „Šalto cinkavimo mišinys . «GALVANOL®», turi būti įtartinas.

Kontrafaktinė produkcija, kaip taisyklė, kainuoja pigiau, bet ar verta rizikuoti?

«GALVANOL®» originalas Klastotė
GALVANOL, 40kgGALVANOL, 10kgGALVANOL, 2kgGALVANOL, 520ml Klastotė!Klastotė!
 
Cinko koncentracija sausoje plėvelėje 96%, rezultate – antikorozinė apsauga būdinga kitiems cinkavimo metodams, kas yra patvirtinta bandymais nepriklausomose laboratorijose. Cinko koncentracija sausoje plėvelėje 85-87% (geriausiu atveju), rezulate – antikorozinės apsaugos nebuvimas. Korozijos atsiradimas jau po kelių ekspluatacijos mėnesių.
Paviršiaus sukibimas neviršyja 1balo pagal GOST 15140-78. Paviršiaus sukibimas nemažiau 2 balų pagal GOST 15140-78.
Suvartojimas: 250 g/m2, atitinkamai 1 kg mišinys gali padengti 4 m2 paviršiaus. Kietųjų dalelių: 80 %. Suvartojimas: 300 gm2, rezultate, 1 kg mišiniu galima padengti mažiau, negu 3 m2. Padidintas suvartojimas yra susijęs su didesne tirpiklio koncentracija. Kietųjų dalelių: 65-70%.
Kietumas: nemažiau negu 40 c pagal ВЗ-4, rezultate – darbinį kietumą galima keisti priklausomai nuo dengimo būdo. Kietumas: 25 c pagal ВЗ-4, rezultate, pasiekti darbinio kietumo praklausomai nuo dengimo būdo yra sunku, nes mišinis yra jau atskiestas.
Neto masė: 40 kg, rezultate, naudojant vieną kibirą, Jus galite padengti 160 m2 paviršiaus. Neto masė: 38 kg, rezultate, naudojant vieną kibirą, Jus galite padengti 120 m2 paviršiaus.
 

Šalto cinkavimo mišinys «GALVANOL®» buvo sukurtas Moklinio-Gamybinio Centro profesionalų komanda 2009 metais ir nuo to laiko yra gaminamas bei parduodamas tik mūsų kompanijoje.

Mūsų centras gali pateikti ne tik kokybišką medžiagą, bet ir suteikti visą reikalingą techninę informaciją , dokumentus, sertifikatus, suteikti konsultacijas, išspręsti kompleksinius antikorozinės apsaugos uždavinius, kuriuos turi mūsų klientai, rasti geriausius konkrečių problemų sprendimus bei variantus.

Šiuo metu dėl kontrafaktinės produkcijos realizuojančių asmenų yra pradėti teisminiai tyrimai, teisės organų priimti atitinkami sprendimai, taip pat tęsiasi teismo procedūros.

Mūsų puslapyje Jus galite susipažinti su šalto cinkavimo mišinių sudėtimi, šalto cinkavimo technologija, kita informacija, rasti kontaktus ir su mumis susisiekti.